trešdiena, 2016. gada 7. decembris

Kā ietaupīt naudu uz svētkiem?

Ik gadu, mēs saskaramies ar daudziem un dažādiem svētkiem. Šie svētki ir gan tādi kurus svin visa valsts vai pat pasaule gan tādi, kurus svinam tikai mēs un mūsu tuvinieki. Lai kādi šie svētki nebūtu, mēs vienmēr saskaramies ar diezgan lieliem izdevumiem. Ir nepieciešams uzklāt svētku galdu, var būt nepieciešamas dāvanas, izklaides un daudz, daudz kas cits.

Par nelaimi, ne vienmēr mēs varam tikt galā ar šiem izdevumiem bez liekiem uztraukumiem. Nauda tomēr kokos neaug un mums var nākties meklēt veidus kā ietaupīt. Ir divi ietaupīšanas veidi ko varam pielietot, varam ietaupīt uz pašiem svētkiem vai varam ietaupīt uz kaut ko citu, lai iegūtu naudu svētkiem.

Ja vēlamies ietaupīt uz pašiem svētkiem, varam darīt vairākas lietas. Protams, ir svarīgi arī tas, kas šie ir par svētkiem un kādas svinības mums ir padomā. Lai vai kā, ir svarīgi saprast ka ne vienmēr bagātīgais svētku galds vai citas lietas ir pats svarīgākais neaizmirstamos svētkos. Tādi svētki kā Ziemassvētki ir lieliska iespēja apvienot visu ģimeni, kas ir svarīgākais, ģimene sapratīs, ka ne visu ir iespējams atļauties. Tāpēc varam rīkot svētkus tā, lai katrs to rīkošanā, vismaz nedaudz, bet piedalās.

Tā sauktais groziņu vakars, parasti, saistās ar kādiem darba pasākumiem, kur katram ir jānes līdzi cienasts kopīgā mielasta veidošanai. Taču arī ģimenes svētkos tā ir lieliska iespēja kā visus iesaistīt un arī ietaupīt. Jau iepriekš apziņojot visus kas ieradīsies un vienojoties, ka būs jāpaņem līdzi kāds cienasts, svētku galds var būt daudz bagātīgāks kā cerēts. Ja viens atnes pīrādziņus, otrs salātiņus, trešais kliņģeri un tā tālāk, no jums vairs īpaši nekas galdam nav nepieciešams. Turklāt, tas nav negodīgi, tas ir gluži saprotami, jūs rīkojat šos svētkus, bet ir nepieciešama palīdzība, lai visiem būtu pēc iespējas patīkamāki svētki. Paralēli tam, varat sekot līdzi izpārdošanām un veikalu akcijām, īpaši svētku laikā, parasti, ir lielas atlaides un tās noteikti ir jāizmanto.

Cits veids kā ietaupīt naudu svētkos ir uz dāvanu rēķina. Parasti, svētkos tiek dotas dāvanas, īpaši bērniem. Protams, varam pirkt lētākas mantas, bet ir arī citi varianti. Internetā ir iespējams rast ļoti, ļoti daudz dažādu ideju par dāvanām kuras varam paši izveidot. Pieejot dāvanu došanai radoši, varam radīt atmiņā ilgi paliekošus svētkus gan sev gan citiem. Saistībā ar dāvanām ir jāpiemin arī ietinamais papīrs, tas ir ļoti svarīgs, īpaši bērniem patīk to noplēst, lai redzētu kas tur iekšā. Tā vietā, lai pirktu šos papīrus, varat ietīt dāvanas kādu žurnālu vai avīžu lapās. Protams, ne jau vienkāršās lapās, izvēlieties kādas anekdošu, komiksu vai skaistu attēlu lapas. Varat arī izdomāt kādus interesantus, citus veidus kā dāvanas iesaiņot.

Lai ietaupītu svētkos, ļoti daudz nosaka mūsu izdoma un fantāzija. Ātrais kredīts var tikts un var netikts ņemts, jo jau šie piemēri parāda, ka bez kredītu var iztikt bez problēmām! Ja mums nav naudas bagātīgam svētku galdam, varam izdomāt interesantas aktivitātes, lai nevienam īpaši negribētos pie galda sēdēt. Arī šādi aizpildot laiku, varam radīt neaizmirstamus svētkus. Svētku dekorācijas? Tās varam izgatavot paši, turklāt varam tās radīt daudz interesantākas kā veikalos nopērkamās. Protams, pašiem nāksies pastrādāt, bet varam iesaistīt bērnus un izklaidēties, paralēli, radot viedus kā ietaupīt. Svētki ir lielisks notikums, tāpēc neļausim naudai tos sabojāt, neļausimies stresam par izdevumiem, jo ir daudz ko varam darīt, lai svētkus radītu no nekā un tie būs tiešām neaizmirstami.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru